Постижения и награди

 

 

star   На Общинските ученически игри по футбол 5-7 клас, отборът на ОУ "Г. С. Раковски" се представи отлично в последните два мача, като победиха ОУ "Добри Чинтолов" с резултат 6:1 и отбора на ОУ "Христо Ботев" - 8:2.

       Голмайстор на отбора е капитанът Мартин Минчев - 7б клас. С отлични прояви са: Кристиан Парашкевов - Хорхе - 7б клас и Ивелин Кузманов - 7а клас. 

       На 04.11.2014г. от 13:00 часа предстои решаващ мач на стадион "Локомотив" за влизане във финалната четворка на турнира. Нека им пожелаем успех на предстоящите двубои. 

 

star   "Държавно лично и отборно първенство по скокове във вода - София" 29.08. - 31.08.2014 г.

 

Никола Славов VI в  клас

III място - бронзов медал 5 метра кула  

III място - бронзов медал 3 метра трамплин
III място - бронзов медал един метър трамплин

 

                                                   

 

star   2-РО МЯСТО спечелиха Атанас Симов и Михаил Величков от 7Б клас с ръководител Ивелина Стоянова. Учениците представиха презентация на тема "Кристалите навсякъде около нас" на провелото се състезание по повод Европейска нощ на учените - Варна 2014.

 

                        

 

star   Адриана Трифонова и Димитър Димитров от ОУ “Г. С. Раковски”, гр. Варна поддържат учебен блог с ресурси в помощ на учениците по история и география http://www.geografiaistoria.blogspot.com. Участват в конкурс на Европейската комисия за “Европейската награда за най-добро интернет съдържание за деца”, организиран във връзка с Деня за безопасен интернет – 2014 г., където са национални победители в категорията Неспециалисти. За повече информация линк към сайта на организаторите на инициативата за България http://www.safenet.bg/index.php?id=1391&art_id=16816 , където може да се запознаете по-подробно.

 

star   Наградени ученици - star.PDF



star
  
Спортните постижения на Ива Георгиева от 5 а клас за учебната 2013/2014г.

                                            


star
   ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ на 4в клас, под ръководството на Росица Митева на Национален ученически форум "Панаир на проектите" 2014 - "Подай ръка! Подари усмивка! Бъди човек!"
                                                ДНЕВНИК НА БЛАГОДАРНОСТТА

                                       
   

star
   Общински игри плуване - 01.06.2014г.:
             Антон Кръстев - 6в - ВТОРО място 50м свободен стил
             Ива Георгиева - 5а - ВТОРО място 50м гръб
             Лилия Богданова - 5в - ТРЕТО място 50м бътерфлай
       
             Отборно - ТРЕТО място

                                            

star
   Селда Хилми, Александра Михайлова и Михаела Динчева с учител Адриана Трифонова - ГРАМОТИ за постигнати високи резултати на национални олимпиади

                                 

star   Гергана Петрова - 6б клас - БРОНЗОВ МЕДАЛ от математическо състезание в Сингапур 2014г.

                                                                   

star
  
Димитър Димитров - ръководител - ДИПЛОМ от ПЕТИ ЮБИЛЕЕН МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС ЗА КОМПЮТЪРНА РИСУНКА И КОЛАЖ "ТВОРЧЕСТВО БЕЗ ГРАНИЦИ" ХАСКОВО 2014

                                                                    

        Гергана Петрова - 13 години - ГРАМОТА от ПЕТИ ЮБИЛЕЕН МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС ЗА КОМПЮТЪРНА РИСУНКА И КОЛАЖ "ТВОРЧЕСТВО БЕЗ ГРАНИЦИ" ХАСКОВО 2014

                                                                    


star   Бояна Вилиянова от 1в клас спечели ТРЕТА награда и грамота от математическо състезание "Европейско кенгуру" - областен кръг, както и грамота от организаторите на Коледно математическо състезание - областен кръг, за класиране на ШЕСТО място.

                                                                   

star
   Борис Христов от 1в клас спечели ВТОРА награда и грамота от математическо състезание "Европейско кенгуру" - областен кръг.

                                                                

star
  
Отборът по футбол на ОУ "Г. С. Раковски", класирал се на ТРЕТО място в турнира за "Купата на Coca-Cola" 2014г., градски етап - Варна. Участници в отбора:
Любен Любенов - капитан - 7в
Георги Топалов - 7в
Алекс Христов - 7в
Иво Станчев - 7в
Калоян Киров - 6г
Кристиан Парашкевов - 6б
Мартин Минчев - 6б
Васил Иванов - 6б
Румен Костов - 7г

Треньор на отбора - Руси Йовков
             
                                                               


star
   Васил Иванов, Кристиан Парашкевов и Мартин Минчев от 6 „б”  клас се класираха на ТРЕТО място на Националния турнир по футбол "Meet the world" - Сопот 2014

                                                                

star
   Медалистите от викторината по история - 26.04.2014г.        ....тук

star
  
Емилия Петрова от V „а” клас спечели І награда в Конкурса за рецитация на чешко и словашко произведение
  
Емилия Петрова от V „а” клас спечели І награда в V-то издание на Рецитаторския конкурс за художествено изпълнение на произведения от чешки и словашки автори, организиран от Дружеството за българо-чешко и словашко приятелство – гр.Варна, съвместно с Община Варна, Радио Варна и Регионалната библиотека „Пенчо Славейков”.Наградата беше връчена на 12.04. на официална церемония в Арт салона на Радио Варна от председателя на дружеството доц. д-р Константин Трошев.На церемонията грамоти за участие в инициативата „Аз чета чешка и словашка литература за деца и юноши” получиха и учениците от V „а” и V „г” клас с преподавател г-жа Гергана Янчева и децата от І „д” клас с класен ръководител г-жа Мая Недева.

                               

star
   Гергана Антонова Петрова - 6б клас получи грамоти: 2-ро място на Международен конкурс МАТЕМАТИКА И ПРОЕКТИРАНЕ - MITE в Националния кръг в направление: Математика и изкуство.

                                                         

star   7.12.2013г. Петър Атанасов бе награден със стипендия за успешни постижения на състезания в България и чужбина от "WALLTOPIA".

                                                         

star   23-24.11.2013г. последен кръг от държавното първенство "Купа България"2013г. в зала "Васил Левски" в НСА, Петър Атанасов печели първо място в дисциплина трудност и трето място "Купа България"2013г. - отличие за успешно представяне на държавните състезания през 2013г.

                                                          

star   Общинско състезание по карате - коледен турнир
        Александър Стефанов - 2-ро място
        Атанас Златарев - две 2-ри места

 

star   Гергана Антонова Петрова - 6б клас получи грамота от Община Варна, за отлично представяне в научно-практическата сесия "Мобилни приложения"

                                                                  

star
   Международно състезание по стийт денс в Нови Сад, Сърбия.
        2-ро място - Жаклин и Деница - 4д клас

                                                                  

star   Гергана Антонова Петрова - 6б клас спечели грамота и купа - 2-ро място на Национален есенен турнир "Джон Атанасов" по информационни технологии, направление "ПРИЛОЖНИ ПРОГРАМИ", проведен на 30.11. - 01.12.2013 г.

                                                                

star
   Общински ученически игри 2013-2014 - момичета 5-7 клас се класираха на 2-ро място по тенис на маса. Дарина Радушева и Жаклин Игнатова бяха в основата на успеха за ОУ "Г. С. Раковски".
        Дарина Радушева спечели и второ място на индивидуалния турнир.

                                                          

star
  
На 12.10.2013г. Лилия Тодорова взе участие в Международен турнир по плуване в град Лесковац Сърбия.
С участие на 36 отбора от Сърбия, Македония и България и се класира на следните места:
   1 място/и златен медал на щафета свободен стил
  
2 място /сребърен медал на 50 метра крол
  
2 място / сребърен медал на 50 метра делфин
  
3 място / бронзов медал на 100 метра крол
Общо: 4 медала

На 9-10.11.2013г. Участва в международен турнир в гр.Серес Гърция където спечели два медала:
  
1 място /златен медал на 100 метра крол
  
2 място/сребърен медал на 50 метра бътерфлай
Общо 2 медала

                                                                      


star
  
Никола Камарашев - V в клас, състезател на СКПС Албатрос 2001,
        Републиканско лично и отборно първенство по скокове във вода,
        29-31 юли 2013г. в гр. София,
       
Трето място с бронзов медал

                                  

line


star
   Лилия Тодорова, състезателка на плувен  клуб „Торпедо”
 Турнир „Малък делфин”- 02.02.2013 - три медала
    
 - Индивидуално - 100 метра гръб – златен медал/първо място
      - Щафета - 4 по 50 метра св.стил - бронзов медал/трето място
      - Щафета - 4 по 50 метра смесена - сребърен медал/второ място

  Републиканско първенство 14- 16.06.2013 година - два медала
     
- Щафета - 4 по 50 метра св. стил - бронзов медал/трето място
      - Щафета - 4 по 50 метра смесена – бронзов медал/трето място

                                                

line


star
   Галерия "Графити" - награждаване на победителите в  конкурса "Моята приказка за доброто":
                -  
III място - Светлозара Воденичарова - IVб клас;
                -   специална награда на
MSat cable - Християн Димитров -
VII клас;

 

line


star   Гергана Антонова Петрова - 5б клас с грамота за участие в конкурс "Обичам природата и аз участвам". На областен кръг завоюва ПЪРВО място и се класира на национален клъг.
 
                                                                      

line


star   Михаела Венкова Динчева от 5б клас с купа за ПЪРВО място на Национална патриотична викторина "101 причини да се гордеем, че сме българи", провела се на 08.06.2013г.

                                                                  

line


star   Уеб-издателството Академика БГ и Кока-Кола ХБК България дават настоящата грамота на училище
                                ОУ „ Георги Сава Раковски“ гр. ВАРНА
за отлично представяне в инициативата „Екомеждучасие – моят зелен град“. Учениците се включиха в интерактивна презентация за опазването на природата, видяха видеоурок на тема „Вода“ и отговориха отлично на въпросите от ековикторината.
                       
                                                                   

line


star   Гергана Петрова - 5б клас - Диплом ВТОРО МЯСТО от международен конкурс в Турно Северин - Румъния по Информатика и музика, категория - "Музика и танцуване", проект "Две калинки" - възрастова група 5-6 клас.

                                                                   

line


star
   Международен турнир по футбол "Енчо Калайджиев" - 2013г.

    ПЪРВО МЯСТО - ученици от 5б клас:
            Ерих Шабан
            Кристиан Парашкевов
            Мартин Минчев  
            Васил Иванов
    НАЙ-ДОБЪР ВРАТАР - Васил Иванов - 5б клас

                       

line


star
  
На 7 и 8 юни в град София се проведе второ национално състезание "Малък природолюбител". Отборът от петокласниците Юлияна Стефанова, Веселин Атанасов, Джем Назифов и Явор Фотинов с ръководител Светлана Михайлова достойно се представи и в двата кръга на състезанието - решаване на тест и представяне на презентация.
               
                                                              

line


star
   Димитър Пандев от 3г клас завоюва призово място на Националния кръг на Международното математическо състезание "ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ", провел се на 01.06.2013г. в Софийската математическа гимназия.
                                            
                                                                   

line


star   На 01.06.2013г. се проведе Общинско първенство по плуване на гр. Варна.
Плувците на ОУ "Г. С. Раковски" се класираха наа ТРЕТО място от 25 участващи отбора.
           В индивидуалните дисциплини:
   -   Йоана Керязова - 3-то място на 50м гръб;
   -   Александър Узунов - 3-то място 50м св. стил;
   -   Виктор Харалампиев - 3-то място 50м св. стил;
   -   Милка Славчева - 3-то място 50м св. стил;
                                            3-то място 50м гръб;
   -   Ванеса Вулова - 3-то място 50м бътерфлай;
            Щафета в състав: Йосиф Балканджиев, Александър Узунов, Станимир Димитров, Йоана Керязова и Виктория Дочевска, се класираха на 3-то място и спечелиха бронзовите медали.
            Учители по ФВС на учениците: Красимира Тодорова и Руси Йовков


                         

line


star   Световно първенство WORLD DANCE MASTERS 2013 г. - Балетна школа НЧ "В. Левски 1945г." - ВТОРО МЯСТО (сребърен медал) в раздел "Характерен танц" на 15-19.05.2013г. Участници от ОУ "Г. С. Раковски":
   -   Теодора Върбанова - 5б клас;
   -   Агафия Щерева - 5а клас;                            
   -   Илина Русева - 4г клас;

                                                               

line


star   Селда Хюсеин Хилми (6 клас) и Михаела Венкова Динчева (5 клас) отличени с грамоти за ПЪРВО МЯСТО в НАЦИОНАЛНА ВИКТОРИНА ПО ИСТОРИЯ

                                                                      

line


star   Димитър Пандев - 3г клас, член на Клуб "Магическа пирамида", бе отличен на ПЪРВО място на Преглед на мателатическите знания на 11.05.2013г.
                                                                     
                                                                     
line


star   Нови постижения за Християн Трифонов

Няколко нови награди си подари Християн за 24 май. В град Шумен се проведе награждаването от Националния конкурс "България в сърцата и мечтите ни", където Християн за четвърта поредна година бе отличен-отново с 1 награда в трета възрастова група, раздел поезия и поощрителна награда в раздел проза.
Дни преди това той получи 1-вата си награда в Средношколския конкурс за поезия "Възкресения" и Специалната награда на конкурса "Моята приказка за доброто",организиран традиционно от Фондация "Св. св. Константин и Елена". Предстои през идващата седмица Християн да получи и наградата си от Националния конкурс "Казанлъшка роза". Този път той е удостоен с Специалната награда на община Казанлък, която е най-голямата за конкурса.
На 01.06. предстои и награждаването на Християн от "Фондация Бербатов" в София в инициативата "Успелите деца на България", където той е лауреат и стипендиант на Фондацията в областта изкуства 5-8 клас.


                                                                      

line


star   Гергана Петрова от 5б клас е носител на
II-ра награда от Международен конкурс по математика и програмиране, провел се с град Москва - Русия

                                                                      

line


star  
Седмица на отличия за Християн Трифонов - повече информация - ТУК

                                   

                                                               
                                                                 Загубени мечти

line


star   Димитър Пандев - 3г клас, член на Клуб "Магическа пирамида", бе отличен на ПЪРВО място на ВЕЛИКДЕНСКОТО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ - 2013г. 
                                                                    
line


star
  
Васил Николаев Василев от 5в клас получава поощрителна награда за участието си в Общински конкурс "Възкресение Христово" в раздел "Мултимедийна презентация" и "Компютърна рисунка"
                                                                    

line


star
  
Ученици от 6а клас заеха ПЪРВО място в състезанието - викторина под надслов "Природата - уютен и несигурен дом", посветена на Деня на Земята

line

star
   Общински младежки дом - Русе награди с грамота победителката ВЯРА ИВАНОВА /5б клас/ - "Танцуваща река" - 2013
                                                                     

line


star   Пореден успех на ДИМИТЪР ПАНДЕВ - 3г клас, член на Клуб "Магическа пирамида" - I МЯСТО на Международното математическо състезание "Европейско Кенгуру", класира се за Национален кръг в София. 
                                                                     

line


star   Представяне на отборите по тенис на маса и бадминтон на областните първенства, както следва:

Тенис на маса - момчета /14.03.2013г/ -
I място и класиране на зонови ученически игри!
            Христо Миленов Иванов - 6 клас
            Петър Петров Петров - 6 клас
            Светослав Златков Стойчев - 7 клас
            Влад Валентинов Михайлов - 7 клас
С ръководител - Руси Мавров Йовков

Тенис на маса - момичета /14.03.2013г/ -
II място
!
            Андреа Драгомирова Гандева - 6 клас
            Жаклин Николаева Игнатова - 3 клас
            Дарина Бориславова Радушева - 3 клас
С ръководител - Руси Мавров Йовков

Бадминтон - момичета /17.03.2013г/ -  
II място !
            Мария Димитрова Боевска - 6в клас
            Димана Димитрова Боевска - 3а клас
            Габриела Драгомирова Димитрова - 6в клас
            Ирен Илианова Димитрова - 6г клас
С ръководител - Красимира Германова Тодорова

line


star
   Проектът "Мозайки на Форд" с автор Гергана Петрова, 5 клас, ученичка от ОУ "Г. С. Раковски", град Варна, и научен ръководител Стефанка Петрова, е класиран за представяне на Международен кръг на конкурс "Математика и проектиране" - MITE, който ще се проведе в гр. Москва, Русия, от 30 април до 4 май 2013г.

                                                                           
line


star
  
Специална награда на Кмета на Община Варна Кирил Йорданов за Християн Трифонов - 12 години, за цялостно представяне в двата раздела на конкурса "Любовта в нас"  
                                

                                     
Приказка за истинското приятелството
line


star
   ПРИЗ ЗА НАЙ-ДОБЪР СТРЕЛЕЦ С ЛЪК
В гр. Силистра, беше проведен 10-тия юбилеен турнир "Данчо Мораджиев", на който:
 - ПЪРВО място за Мартин Грозев в категорията момчета до 14г рекърв. С резултат 572т от 600т, за който резултат беше награден освен със златен медал и със Специален приз "Купата на Данчо Мораджиев" за най-резултатен състезател на турнира.

                                      
    
               
line


star  
Учениците от 4Б клас, посвещават своите стихотворения и рисунки на Зимата, в очакване на Дядо Коледа, публикувани във вестник "РИКЧО"

                                                                
line


star   Варненски ученик сред победителите в конкурс "Обичам природата и аз участвам"

Варна с 1 награда за литература във Вторият Национален конкурс на МОСВ „Обичам природата и аз участвам” 12-годишният Християн Трифонов, ученик от ОУ ”Г. С. Раковски” е победителят в категория „Разказ” във Вторият Национален конкурс „Обичам природата и аз участвам”, организиран от МОСВ.

Конкурсът се проведе в категориите: рисунка, разказ и предмет, изработен от рециклирани материали, като във всяка от трите категории има класирани само по трима участници. В конкурса взеха участие над 2000 деца и юноши на възраст от 7 до 18 години с общо 2570 творби, а Лауреатът на „Фондация Бербатов” - Християн Трифонов успя да се пребори за 1-вата награда в категория разказ и ще получи наградата си - айпад от министър Нона Караджова на официална церемония на днес от 18.30 часа, в галерия „Снежана”, ул. Денкоглу 30, по време на която ще бъде представен и новият сборник „Зелени разкази 2” на МОСВ, в който е поместена и отличената творба на Християн –“Морски истории”.

Миналата година Християн бе награден и в Първият Национален конкурс „Обичам природата и аз участвам„ организиран от МОСВ и Фондация „ Димитър Бербатов”.


line


star   Денислав Юлиянов Абаджиев - 3 Б - спечелил 3 бронзови медала на състезание по плуване в дисциплините:
 - 100м бруст - 1:44:32 - 3-то място
 - 50м бруст - 48:13 - 3-то място
 - Кролова щафета - 3-то място

                                                                                        


line


star   Ясен Малеевски - грамота за участие в "Ден на роботиката - 2012", сертификат за участие в семинар по роботика по случай "Ден на роботиката - 2012" и сертификат на отбор Odessos Nexus, в чиито състав е Ясен,  достигнал 1-ВО МЯСТО  в категория НАЙ-ДОБРЕ ПРЕДСТАВЕН ПРОЕКТ на FLL РЕГИОНАЛЕН ТУРНИР - София - FIRST LEGO LEAGUE.

                                                                   
line


star   Петър Ростиславов Атанасов от 3а клас - особено високи спортни постижения в национален план в дисциплината "СПОРТНО КАТЕРЕНЕ" за 2012г. Той има множество медали от национални състезания и достойно представя нашия клуб и нашия град.
                                                                                          
line


star   Представяне на Християн Трифонов 12год. - носител на множество награди от национални конкурси.
Наградените творби от конкурса: "Морето, морето, морето..." - специална награда за компютърна рисунка и проза:
                                                                                          

                               Морски истории                     Моят град-моето бъдеще                     Морски флирт


Творби от други конкурси:
                                                                                         

"Магическо заклинание"       "Елате ни вижте"       "Старата гора"        "Шоумениада"        "Звездна огърлица"


line


star    Лилия Богомилова Тодорова - ученичка от 4 в клас.
Участията и в състезания през тази година и местата които е заела:

                                                                    Състезателка на плувен клуб „Торпедо”

Турнир”Здравей лято” 02 - 03. 06. 2012  -два медала
 - Дисциплина-щафета 4по 50 м.св.стил-сребърен медал/второ място
 - Дисциплина- щафета 4 по 50 м. смесена –сребърен медал/второ място

Републиканско първенство 23 - 24. 06. 2012г. -два медала
 - Дисциплина-щафета 4по 50 м.св.стил-сребърен медал/второ място
 - Дисциплина- щафета 4 по 50 м. смесена –сребърен медал/второ място
 - Индивидуално-200 м.съчетано плуване-5-то място

Турнир Юлиян Русев-04.08. 2012 г. –пет медала
            Индивидуални медали
 - 50 метра Бътерфлай –сребърен медал /второ място
 - 50м.свободен стил/крол/-бронзов медал/трето място
 - 50м. гръб- бронзов медал/трето място

            Щафета
 - Щафета 4по 50 м..свободен стил –златен медал/първо място
 - Щафета 4 по 50 м.смесена-сребърен медал/второ място

                                                             Общо през тази годината-9 медала

                                                                                   
line


star    Гергана Антонова Петрова спечели почетна грамота за НАЙ-МАЛЪК УЧАСТНИК, НАПРАВЛЕНИЕ "ПРИЛОЖНИ ПРОГРАМИ" на Националния есенен турнир "Джон Атанасов" по информационни технологии - "Компютърните приложения в класната стая"
Понеделник, 19 Ноември 2012г.

                                                                                     

line


star    Надежда Станчева Георгиева 2г клас, ОУ "Г.С.Раковски" - спечели 2-ро място на държавното първенство по УШУ, проведено на 21.10.2012г. в град Стара Загора, дисциплина "Чан Чуан", категория момичета 7-9 години.
Вторник, 06 Ноември 2012г.


                                                                                      
line


star    За поредна година учениците от ОУ”Г.С.Раковски”-Варна участваха и завоюваха призови места на проведената Национална олимпиада по География и икономика – Областен кръг
Сряда, 16 Май 2012г.

    Ренета Станиславова Кременска 5б клас, Ванеса Венциславова Вулова 6г клас и Ангел Атанасов Ангелов 7а завояваха вторите места сред връстниците си със съответно 180т., 158т. и 134т.

                                                                                       

line


star    Общински конкурс "ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО" - Варна 2012
Сряда, 16 Май 2012г.

     Ралица К. Тодорова от 5-ти клас взе ТРЕТА награда в раздел "Мултимедийна презентация" - трета възрастова група в Общински конкурс "ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО" - Варна 2012.
                                                                                      

line


star    ГРАМОТА на ОУ "Георги С. Раковски" - гр. Варна за участие в Националното състезание по правопис на английски език - 2012 Bulgarian National English Spelling Bee
Сряда, 02 Май 2012г.
                                                                                      

line


star    Маратон на четенето - с благодарност за участието в популяризирането на книгата и четенето - ОУ "Г. С. Раковски"
Понеделник, 23 Април 2012г.
                                                                                       

line


star    Конкурс за рецитация на чешко и словашко произведение
Понеделник, 23 Април 2012г.


    Ученици от 3-ти Д клас получиха ДИПЛОМ за участие в конкурс за рецитация на чешко и словашко произведение.
1 2 3 4 5 67 8 9 10 11 1                                     14 15 16

line


star   Държавно първенство финали - БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ФЕХТОВКА
Понеделник, 23 Април 2012г.

    Ива Георгиева "Одесос 2008" е класирана на 5-то място в Национално първенство по фехтовка с оръжие шпага /възрастова група до 10 години - момичета/.
                                                                                               1


line


star   Областен етап на ученически игри по ВОЛЕЙБОЛ
Четвъртък, 28 Март 2012г.

    Отбора по волейбол V - VII клас - девойки на ОУ "Георги Сава Раковски" е класиран на ВТОРО място в Областен етап на ученически игри по волейбол - учебна 2011/2012 година.
                                 1                            2                            3

line


star   Национален конкурс "МОИТЕ ДЕТСКИ МЕЧТИ"
Четвъртък, 27 Март 2012г.

    Християн Трифонов - 11 г. е класиран на ПЪРВО място, раздел "Поезия" в Национален конкурс "МОИТЕ ДЕТСКИ МЕЧТИ".
    Изявата е част от Националния календар за извънучебни дейности на Министерството на образованието, младежта и науката за учебната 2011/2012 г.

                                                                                            1

line


star   Първенство по карате Киокушин за деца 5 - 14 години
Четвъртък, 27 Март 2012г.

   
Боян Бончев - възрастова група 8-9 до 40 кг. е класиран на ПЪРВО място в Първенството по карате Киокушин за деца 5 - 14 години, КУПА БУРГАС - 2012.
                                                                                            2

line


star